Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                       

                                                 ŚLUBOWANIE KLASY I

 

            Tradycyjnie jak co roku społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Bąkowicach przyjęła do swojego grona uczniów klasy pierwszej. W tym roku uroczystość Ślubowania rozpoczęła się od przywitania pierwszaków przez uczniów starszych klas. Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem opiekuna, przygotował dla swoich najmłodszych kolegów krótkie wystąpienie, podczas którego opowiedzieli oni co jest najważniejsze w szkole, zapoznali młodszych kolegów z obowiązkami dyżurnego oraz z przepisami ruchu drogowego, by byli bezpieczni podczas drogi do i ze szkoły. Następnie najmłodszych uczniów przywitał Dyrektor Szkoły Cezary Zając i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Sandra Pilarz. W dalszej części imprezy wystąpiły pierwszaki, których przygotowała wychowawczyni - Beata Czechlowska. Uroczystość Ślubowania zakończyło pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Bąkowicach. Dopełnieniem całości imprezy było wręczenie pierwszakom upominków ufundowanych przez rodziców i sponsora oraz poczęstunek i wspólna zabawa z uczniami klas I-III.

            Do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach w tym roku dołączyli: Dagmara Więckowska, Anita Malarz, Kacper Sarzyniak, Dawid Warzocha, Kacper Zarzycki, Alicja Kraśnica, Alicja Krzywda, Izabela Owczarek, Agnieszka Terlecka, Sandra Fotorygo, Daniel Harasimczuk, Sergiusz Bachryj, Weronika Jańczyk.

wstecz